Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
16 лютого 2024 року Україна втретє відзначає День єднання, метою якого є консолідація українського народу навколо національної ідеї. З цієї нагоди в закладах освіти міста було проведено тематичні виховні години, дебати, уроки спілкування, дидактичні ігри, флешмоби, квести, акції під час яких кожен здобувач освіти вкотре переконався, що єдність – це віра у світле майбутнє держави. Тільки разом ми сильні, бо наша сила – у єдності.
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)