Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
День єднання – молоде свято, цього року ми святкуємо його лише втретє. Але в умовах війни воно набуло особливого сенсу – показати усьому світові, що ми сьогодні, як ніколи, єдині та попри все будемо відстоювати свою незалежність і своє майбутнє. Учні школи долучилися до свята, прикріпивши синьо-жовту стрічку, щоб підтримати тих, хто зараз бореться за нашу свободу та мир на фронті. З Днем єднання! Пам’ятаймо, що ми – сильні, рішучі та незалежні, бо ми разом!
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)