Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Учні перших класів Сьомої школи активно беруть участь у Всеукраїнському конкурсі "День зустрічі птахів". Захід став справжнім святом природи та спільної творчості. За допомогою батьків учні створили чудові годівниці, кожна з яких є унікальною та виготовлена з любов'ю для наших пернатих друзів. Участь у конкурсі та створення годівниць є важливим кроком у вихованні в учнів почуття відповідальності за природу та турботу про неї.
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)