Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
17 лютого в Київському університеті культури відбувся масштабний День відкритих дверей, на який завітали вступники з різних куточків країни. Учні 11 – х класів закладів загальної середньої освіти міста також відвідали означений захід. У ході традиційної екскурсії закладом освіти молодь побувала на кожному з 8-ми престижних факультетів: -готельно-ресторанного і туристичного бізнесу; - кіно і телебачення; - дизайну і реклами; -PR, журналістики та інформаційної політики; - музичного мистецтва; - хореографічного мистецтва; - івент-менеджменту, фешн і шоу-бізнесу; - театру, кіно та естради. Михайло Поплавський подякував вступникам за візит до університету культури, розповів про унікальні освітньо-професійні програми ЗВО, а також про майбутнє працевлаштування випускників. Очі майбутніх абітурієнтів сяяли радістю від побаченого.
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)