ТУРБОТА ПРО МЕНТАЛЬНЕ ЗДОРОВ’Я
![](https://www.osvita.smila.com/public/blobs/eyJfcmFpbHMiOnsibWVzc2FnZSI6IkJBaHBBalljIiwiZXhwIjpudWxsLCJwdXIiOiJibG9iX2lkIn19--915641c4498f00b538f4e17b94346f6a2e1a35b7/%D0%BF%D1%81%D0%B8%D1%85%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D1%96%D1%8F.jpg)
Фахівці соціально-психологічної служби закладів освіти м. Сміла беруть активну участь у Всеукраїнській програмі ментального здоров’я «Ти як?», ініційованою Оленою Зеленською, що має на меті допомогти українцям знайти джерело сили під час війни. Щомісяця практичні психологи та соціальні педагоги організовують різноманітні заходи з дітьми, колегами, батьками вихованців у рамках цієї програми. У лютому 2024 року учасники освітнього процесу взяли участь у Всеукраїнській руханці «Я і ТИ», тижні підтримки ментального здоров’я «Гратися – не боятися» в рамках проєкту «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні», який реалізує ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» у межах «СПІЛЬНО» – програми Дитячого фонду ООН (UNICEF Ukraine), дискусіях «Як перемогти стрес?», «Як турбуватися про себе», тренінгах «Як ви?», «Є контакт!», «З надією в серці», ресурсних зустрічах та заняттях «Під тиском: як зберегти ментальне здоров’я в 11 класі», «Самодопомога Плюс». Такі заходи сприяють розвитку стресостійкості дітей і дорослих, допомагають реалізувати власні здібності, продуктивно працювати і робити внесок у суспільне життя, наближаючи Перемогу
Анонс тижня
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)