Вони боролися заради нас!
![](https://www.osvita.smila.com/public/blobs/eyJfcmFpbHMiOnsibWVzc2FnZSI6IkJBaHBBamdjIiwiZXhwIjpudWxsLCJwdXIiOiJibG9iX2lkIn19--a101d59c34c4c74dbef02407173f8adb6ac3ca7a/426175286_736391221818011_4015662866630846394_n.jpg)
День Героїв Небесної Сотні - пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні. Герої Небесної Сотні – уособлення людської, громадянської та національної відваги й самовідданості. Небесна Сотня стала для всієї України не лише символом жертовності, героїзму та патріотизму, а й прикладом та джерелом натхнення для наших воїнів, які гідно захищають територіальну цілісність України, утверджуючи право людини на вільне життя.
Здобувачі освіти 1-11 класів та козацькі рої куреня імені Героя України Євгена Лисенка ЗОШ №7 долучилися до всеукраїнської «тихої» акції «Ангели Памʼяті», створивши паперових янголів, що символізують Героїв, які загинули за Україну під час мирних акцій впродовж листопада 2013 - лютого 2014 року. Слава Героям!
Прес-центр ЗОШ №7
Анонс тижня
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)