Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Щорічно 20 лютого в Україні відзначають День Героїв Небесної Сотні. У цей день згадують про подвиг учасників Революції Гідності 2013-2014 років та вшановують пам’ять загиблих під час протестів. Учні школи №3-колегіуму на виховній годині говорили про сумні події тих років, а також про російсько-українську війну, яка увійде в історію, як найжорстокіша війна ХХІ століття, переглянули відеофакти, які свідчать про подвиг учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні. Представники шкільного учнівського парламенту виготовили ангелочків – символ життя - взяли участь у акції #Ангели_пам’яті та поклали квіти до меморіалу полеглим Героям Небесної Сотні.
Прес-центр школи №3-колегіум
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)