Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
У Міжнародний день рідної мови, який в Україні і світі святкують 21 лютого в гімназії проводилися тематичні заходи. Здобувачі освіти поглибили свої знання про рідну мову як важливий носій цінностей, які передаються від покоління до покоління. Наймолодші гімназисти дізналися цікаві факти про українську мову, а учні 5-Б класу підготували відеопривітання. Мова є душею нації, її генетичним кодом, у її глибинах народилося багато з того, чим може пишатися наш народ. Як море починається з річки, так українське слово – з писемності.
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)