Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
21 лютого учні школи №3-колегіуму відзначили Міжнародний день рідної мови різними заходами: вікторина “Диво калинове – українська мова», КВК «Мова – сила нації», літературна вітальня «Мова – духовне багатство народу», квест «У царстві мови», мовознавчий гравікон «Активуй українську». А наші юні письменники презентували свої міні-посібники. І вкотре переконалися, що мова для людини є необхідною складовою особистості.
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)