Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Одне із 7 чудес України – дендропарк "Софіївка" в Умані. Здобувачі освіти 5-А та 6-Б класів разом із класними керівниками Іриною Пихидчук та Олександром Коливаєм відвідали одне з найвидатніших творінь світового садово-паркового мистецтва. А ще побували в парку “Нова Софіївка”, який є єдиним парком фентезі у Східній Європі. Діти були в захваті від гармонійного поєднання природних об’єктів, елементів світових культур та сучасних артінсталяцій. Це було особливо й неповторно.
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)