Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
День без мобільного телефону – це щорічна ініціатива, що відзначається 6 лютого і закликає людей тимчасово відмовитися від смартфонів для зменшення цифрової залежності, покращення психологічного стану та присвячення часу живому спілкуванню й іншим корисним заняттям, як-от читання книг чи прогулянкам. Акція пропонує переглянути свої стосунки з гаджетами та насолодитися офлайн життям, що стає актуальнішим через постійне зростання використання смартфонів. Заклади освіти міста долучилися до цієї акції: діти прибрали телефони подалі, аби не було спокуси взяти його в руки просто так, натомість читали вголос, розплутували ребуси, грали в інтерактивні ігри, що дало змогу зробити «цифровий детокс» та відновити баланс між онлайн та офлайн життям.
25.06.2026-28.06.2026 - участь вихованців ДЮСШ "Олімп" у чемпіонаті України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2011-2012 р.н. (м. Івано-Франківськ)



