Вчилися протидіяти терористичній загрозі
З метою підвищення рівня безпеки та відпрацювання алгоритму дій у разі загрози терористичного нападу із застосуванням зброї у школі №7 було проведено планове тренування за участю учасників освітнього процесу та інспектора освітньої безпеки закладу. Під час заходу відпрацьовано: алгоритм оповіщення про небезпеку; порядок дій працівників; правила безпечної поведінки здобувачів освіти; взаємодію відповідальних осіб Особливу увагу приділено збереженню життя і здоров’я учасників освітнього процесу, чіткості команд та злагодженості дій. Такі тренування є важливою складовою створення безпечного освітнього середовища та формування навичок правильного реагування у надзвичайних ситуаціях.
Анонс тижня
06.06.2026-07.06.2026 - участь вихованців БДЮТ в обласному етапі Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді з судномодельного спорту («NS» — моделі до 600 мм) (м. Черкаси);
08.06.2026-13.06.2026 - участь вихованців БДЮТ у Всеукраїнських відкритих змаганнях учнівської молоді (юніори) з судномодельного спорту ("NS" - ходові моделі-копії) (м. Заліщики, Тернопільська обл.);
13.06.2026-14.06.2026 - участь вихованців СК "Локомотив" та ДЮСШ "Олімп" у Чемпіонаті Черкаської області з веслування на байдарках і каное на призи Олімпійського чемпіона А.І. Хіміча серед юнаків та дівчат 2008-2009; 2010-2011; 2012-2013 рр.н (м. Умань).