Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Цими вихідними Черкащина приймала учасників Відкритого чемпіонату області та обласної спартакіади «Повір у себе» з легкої атлетики серед осіб з інвалідністю. Спортсмени зі Смілянщини вкотре довели свою майстерність, продемонструвавши неймовірну силу духу та волю до перемоги.
Обласні змагання стали тріумфальними для представників нашого міста: кожен учасник посів призове місце.
Особливо варти відзначити переможців змагань, які отримали ліцензії на всеукраїнські змагання за програмою «Повір у себе»:
- Аліна Кошик;
- Анастасія Лихолай;
- Станіслав Драпак;
- Іван Герасименко.
Батьки та організатори висловлюють щиру вдячність Збройним Силам України за можливість проводити спортивні заходи у цей непростий час.
Вітаємо наших чемпіонів та бажаємо нових перемог на всеукраїнській арені!
25.06.2026-28.06.2026 - участь вихованців ДЮСШ "Олімп" у чемпіонаті України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2011-2012 р.н. (м. Івано-Франківськ)
