Уроки «Фінансова грамотність» у співпраці з ПриватБанком
Основи фінансової грамотності колегіанти вивчають на уроках економіки, на заняттях курсу «Фінансова грамотність», до проведення яких залучаються зокрема і спеціалісти Приватбанку.
31 березня відбулась екскурсія учнів 9-А класу школи №3-колегіуму до Приватбанку. Учнів зустріли начальник відділення Тирса Василь Федорович та працівники відділення.
Василь Федорович розповів про роботу банку з клієнтами, продемонстрував оформлення фінансових документів та можливості поповнення вкладів без відвідання відділення.
Учні побачили роботу банківської установи зсередини. На практиці ознайомилися з правилами користування банкоматом, терміналом, почули про випадки економічних шахрайств, пов’язаних з банківськими картками та корисні поради щодо їх запобігання. Ознайомились з кадровим забезпеченням у відділенні ПриватБанку, подивившись відеоролик про роботу Приватбанку у місті Дніпрі.
Кожному учню видали сертифікат про участь в екскурсії до відділення ПриватБанку «Відкритий банківський світ з ЮніорБанком» та картки Юніора.
Цікава екскурсія залишила в учнів чимало вражень та надію на подальшу співпрацю.
Вчитель географії і курсу «Фінансова грамотність» Онученко Л.М.
Анонс тижня
30.06-01.07.2025 - участь у Всеукраїнському фізкультурно-оздоровчому таборі «Мультиспортивні табори активні» (НВК №15)
01-08.07-туристська подорож (Житомирська область, Дружбівський кар'єр, гурток «Спортивний туризм», БДЮТ)
05.07.2025 - творчий звіт «Зразкового художнього колективу» дитячого театру «Мікс» (БДЮТ);